Když jsme zkoumali, co nás vlastně nejvíce v našem životě ovlivnilo, objevili jsme jeden zásadní fakt. Objevili jsme něco, co je tím zásadním, co určuje naše životy. Je to část našeho života do dvanácti let. Právě toto období rozhoduje o tom, co žijeme. Zda budeme úspěšní či neúspěšní, jaký budeme žít partnerský život, jestli budeme mít problém se závislostmi. Rozhoduje zkrátka o tom, co v dospělosti budeme žít.

Zjistili jsme ale také příznivou informaci. I když jsme neměli to štěstí, aby abychom již v dětství eliminovali negativní ovlivnění naší budoucnosti, není vše ztraceno. Pomocí Životní mapy pro dospělé® lze vystopovat zdroj těchto problémů a významným způsobem je přeměnit.

Programy, traumata, návyky, postoje posbírané a přijaté po dobu dětství nás tedy ovlivňují po celý zbytek života. Aniž si to mnohdy uvědomujeme. Jsme nešťastní, nespokojení, neúspěšní? Můžeme to změnit.

A co lze takto u dospělého například řešit? Partnerské problémy, pracovní problémy, rodinné problémy. Problémy s postojem k penězům, různé strachy a fobie, závislosti, syndrom vyhoření, a mnoho dalšího.

Životní mapy pro dospělé®

Životní mapy pro dospělé®. Jsou moderním a rychlým nástrojem, jak objevit příčinu aktuálních problémů, které žiji a které ovlivňují můj současný život. Dávají okamžitou odpověď a zároveň dávají i konkrétní návod, jak situaci řešit. Vlastní sezení trvá dvě hodiny. V případě hlubokého a závažného problému je někdy potřeba toto sezení několikrát zopakovat. Školený a certifikovaný lektor Životních map® vám vždy odborně poradí.

Pro další informace doporučujeme Časté dotazy v části Pro veřejnost. Pokud ani tam nenaleznete uspokojivou odpověď, neváhejte nás kontaktovat.